Lipiec
24
sobota
godzina:
9:00

Gra terenowa „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego”

data zakończenia:
Plaża gminna w Błaskowiźnie

 

Stowarzyszenie Miłośników SPK „Kraina Hańczy” i Suwalski Park Krajobrazowy zapraszają do udziału w grze terenowej „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego”. 

 

Gra odbędzie się 3 lipca 2021 r. Start i meta zlokalizowane będą przy plaży gminnej w Błaskowiźnie, nad jeziorem Hańcza. Uczestnicy mają do wyboru dwa warianty tras: krótszą (ok. 5 km) i dłuższą (ok 9 km). W trakcie przejścia na uczestników czekają zadania do wykonania. Odpowiedzi do zadań wpisuje się na kartę odpowiedzi. Od ogólnego czasu przejścia odejmowane są punkty za poprawnie rozwiązane zadania (1 min=1pkt). Wygrywa ta drużyna, która w sumie uzyska najmniej punków. Zgłoszenia należy dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail [email protected] do 1 lipca 2021 r. Po przesłaniu formularza należy oczekiwać na potwierdzenie zgłoszenia przez organizatora. Nie ma możliwości zapisania się w dniu gry.

 

W przypadku, gdy wśród członków drużyny są niepełnoletnie dzieci, rodzice/opiekunowie prawni muszą wypełnić zgodę na udostępnianie wizerunku osoby niepełnoletniej znajdującą się w pliku karty zgłoszenia. Wypełnioną kartę należy mieć ze sobą przy rejestracji w dniu gry. 

Kalendarium