Ślepsk znów bez punktów

LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1

W spotkaniu 15. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali wyjazdowe spotkanie z LUK Lublin 1:3.

Poniedziałkowy (10.01) mecz był drugim w tym roku rozegranym przez suwalskich siatkarzy i drugim bez zdobyczy punktowej, a dla rywala okazał się momentem przerwania złej serii gier. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia wygrywając pierwszą partię 25:16, by w kolejnej przegrać z podopiecznymi Andrzeja Kowala 18:25. Kolejne dwie partie znó jednak na swoją korzyść rozstrzygali siatkarze z Lublina: 25:22, 25:21 i całe spotkanie 3:1. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został Grzegorz Pająk, rozgrywający gospodarzy.

Kolejny mecz biało-niebiescy rozegrają 15 stycznia w Iławie. Rywalem podopiecznych trenera Andrzeja Kowala będzie Indykpol AZS Olsztyn. Początek spotkania o godzinie 14:45. Transmisja wydarzenia na antenie telewizji Polsat Sport.