Jesienna Akcja Kastracji

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami organizuje bezpłatną akcję kastracji

 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami organizuje bezpłatną akcję kastracji/sterylizacji kotów dla powiatów: suwalskiego, sejneńskiego i augustowskiego. 

 

 

6 Komentarzy

Ciekawski Lewak

14/11/2023

to jest okrutne okaleczanie. Sami sobie tak zróbcie! Męczenie zwierząt.

Suwalcznka

14/11/2023

Czy to akcja tylko dla bezdomnych zwierzaków? Czy prywatni właściciele kotków też mogą zgłosić się do akcji? 

Ciekawski Lewak

15/11/2023

Dodane przez Suwalcznka w odpowiedzi na

tak może się zgłosić na kastrację osobiście osoba prywatna. Kastracja, Aborcja, eutanazja. Bo ludzi jest za dużo i zwierzętom zabierają przestrzeń. Więc prywatni ludzie też się zgłaszajcie. Czym mniej was tym lepiej. Poza tym poczujecie na sobie co to kastracja. Zwierzęta są teraz chumanizowane i są na równi z ludźmi, co więcej są postulaty alby miały prawo głosu w wyborach! czy zatem chcesz aby twemu bliźniemu zrobić to czego byś nie chał żeby robiono tobie? feee. Zamiast kastracji ja bym postulował aborcję dla kotów i psów tak aby zwierzęta jako równe ludziom same decydowały o swoim ciele. czy tak nie powinno być?

Jarekikot

16/11/2023

Jaka bezpłatna jak trzeba zapłacić 100zł? Kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji. Tak samo jest bezpłatna jak telezakupy. Oszukiwanie ludzi. Wielkimi literami 'Bezpłatna" a małym druczkiem, że trzeba zapłacić 100 zł. Oszukiwanie ludzi i nic więcej

W Urzędzie Gminy w Suwałkach są organizowane takie akcje i są za darmo. To przykład.

"Chumanizowany Ciekawski Lewaku- podszyty", "ch" wiesz o tym, o czym piszesz.

Dodaj komentarz