Konkurs na projekt koszulki juwenaliowej

Zaprojektuje koszulkę na juwenalia Państwowej Uczelni Zawodowej 2024

 

Samorząd Studencki Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach zaprasza grafików amatorów do udziału w konkursie na projekt koszulki juwenaliowej.

 

Suwalska Uczelnia zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu na koszulkę juwenaliową. Propozycja skierowana jest zarówno do grafików amatorów, jak i tych, którzy z projektowaniem mieli już styczność. Do zgarnięcia jest m. in.: 900 zł, podwójne zaproszenie na backstage koncertów juwenaliowych, a także koszulka: Suwalskie Juwenalia 2024 ze zwycięskim projektem W poprzednich edycjach koszulki ze zwycięskim projektem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów i pracowników Uczelni, ale też mieszkańców całego regionu.

 

  • Projekt powinien jednoznacznie kojarzyć się z wydarzeniem, jakim są Suwalskie Juwenalia oraz nawiązywać do czterech wydziałów funkcjonujących na Uczelni (Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny, Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Politechniczny).
  • Projekt powinien być wykonany: w programie komputerowym w rozdzielczości co najmniej 300 dpi, w formacie A4 (praca rastrowa) lub w formacie: PDF, EPS, AI (praca wektorowa) – czcionka zamieniona na krzywe.
  • Prace należy wysyłać na dzial.promocji@puz.suwalki.pl do 29 lutego 2024 r.

 

Szczegółowy regulamin konkursu oraz oświadczenie dostępne są na stronie internetowej PUZ w Suwałkach.

 

-

Dodaj komentarz