Wylicytuj medal i pomóż Antosiowi

Licytacja medalu Marii Andrejczyk na rzecz Antosia Kuczyńskiego z Sejn

Rozpoczęła się licytacja złotego medalu Marii Andrejczyk, zdobytego w minioną niedzielę (09.05) w chorwackim Splicie. Zwycięski przedmiot wesprze walkę o zdrowie Antosia Kuczyńskiego z Sejn.

 

W niedzielę (09.05), podczas drugiego dnia rozgrywanego w chorwackim Splicie Pucharu Europy, kapitalną formę zaprezentowała zawodniczka LUKS Hańcza Suwałki, Maria Andrejczyk. Podopieczna Karola Sikorskiego jako pierwsza Polka w historii uzyskała w rzucie oszczepem wynik ponad 70 metrów. Rezultat 71.40 to nie tylko najlepsza próba w historii naszego kraju, ale także trzeci wynik w całej historii na świecie.

 

Po zwycięstwie Maria umieściła w social mediach informację o wystawieniu zwycięskiego krążka na licytację dla Antosia Kuczyńskiego z Sejn, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca. Leczenie w Europie nie jest możliwe, a jedyną nadzieję rodzice otrzymali z Bostonu w USA - z kliniki specjalizującej się przypadkami najtrudniejszymi z najtrudniejszych. Lekarze zza oceanu nie tylko zachowają serce dwukomorowe, ale także przeprowadzą całkowitą korektę wady Antosiowego serca. Obecnie trwa walka z czasem o uzbieranie kwoty 1,5 mln zł, pozwalającej na przeprowadzenie operacji. 

 

- Liczymy na Was! Droga Armio !! Że ten zwycięski przedmiot, wesprze nas w walce o zdrowie Antka .Byśmy za kilka miesięcy mogli krzyczeć: jesteśmy zwycięzcami razem z Tobą Marysi. Dziękujemy jeszcze raz za cudowny gest ! Jesteśmy tacy mali, a jednocześnie tacy wielcy w małych rzeczach. Licytację zaczynamy od 500 zł. Koniec licytacji 16. maja o godzinie 21.00. Wysyłka na całą Polskę. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy odbiór z rąk Pani Marysi - przekazała mama Antosia.

 

 

Dodaj komentarz