Stacja Pogodne Suwałki - trwają zapisy na bieg „Zimowa Piątka”

wystartowały zapisy na Bieg Karnawałowy „Zimowa Piątka”

Stacja Pogodne Suwałki zbliża się wielkimi krokami - we wtorek (04.01) wystartowały zapisy na Bieg Karnawałowy „Zimowa Piątka” i potrwają do 27 stycznia. 

 

Limit startujących wynosi 250 osób, ale tylko 100 najszybciej zapisanych i aktywnie uczestniczących w wydarzeniu biegaczy otrzyma w ramach pakietu startowego kultową czapkę „Suwałki -42*C”. Dodatkowo osoby, które pochwalą się w dniu biegu swoimi oryginalnymi i „wystrzałowymi” karnawałowymi przebraniami, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Link do zapisów i regulaminu imprezy: https://tiny.pl/956xt

 

Przypomnijmy, że Stacja Pogodne Suwałki powróci w ostatni weekend stycznia. Na wszystkich chętnych czekać będą zabawy i animacje z Misiem UśMichem, koncerty i występy przygotowane przez Suwalski Ośrodek Kultury, marsz Nordic Walking, a także zlot morsów. 30 stycznia na plaży miejskiej nad Zalewem Arkadia pojawią się mobilne sauny wraz z ruskimi baniami, które będą czekały na odważnych. Obowiązkowym punktem będzie Wioska Eskimoska. To miejsce dla osób szukających prawdziwych przygód. Inscenizacja eskimoska, przejażdżki psimi zaprzęgami i tematyczne konkursy.

Dodaj komentarz