Nowy nabór do Ślepsk Malow Suwałki: "Cheerleading Academy"

Zajęcia organizacyjno-pokazowe odbędą się w Hali Suwałki Arena 

 

Ślepsk Malow Suwalki: "Cheerleading Academy" zaprasza do wzięcia udziału w nowym naborze. Zajęcia organizacyjno-pokazowe odbędą się 12 i 14 września, w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". 


Godziny rozpoczęcia zajęć uzależnione są od poszczególnych grup wiekowych: "Cheer-Mini" (6-9 lat), "Cheer-Junior" (10-14 lat) oraz grup "Cheer-Open" (15 lat i więcej) + "Cheer-Master" (osoby z doświadczeniem tanecznym). Jako pierwsze pojawią się na parkiecie 12. września przedstawicielki grupy "Cheer-Mini", czyli dziewczęta w wieku od 6 do 9 lat. Początek spotkania z najmłodszymi adeptkami cheerleadingu sportowego i ich rodzicami o godzinie 18:30. Godzinę później organizatorzy zapraszają zainteresowane dziewczęta i kobiety do grupy "Cheer-Open", w skład której wchodzą osoby liczące od 15 lat i więcej. Wtedy też odbędą się zajęcia pokazowe. 

 

Dwa dni później, 14. września o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" z udziałem grupy "Cheer-Junior", do której mogą zapisać się dziewczęta w wieku od 10 do 14 roku życia. W kolejnej godzinie, od 18:30, zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach grupy "Cheer-Master", czyli osoby z doświadczeniem tanecznym, które będą docelowo prezentowały swoje umiejętności na domowych meczach Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024. Ostatni z castingów dotyczy osób od 15 roku życia.

 

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 503 539 799. 

 

2 Komentarzy

Adrian

11/09/2023

Czy na prawdę szanujące się dziewczyny nie mają nic lepszego do roboty niż "uświetnianie" w charakterze paprotek ?

Dodaj komentarz