Powstaje Suwalska Grupa Filmowa

nabór na cykl bezpłatnych zajęć skierowanych do młodzieży i dorosłych

 

Suwalski Ośrodek Kultury rozpoczął nabór do Suwalskiej Grupy Filmowej. To propozycja adresowana do wszystkich miłośników filmów, do twórców, którzy mają już w swoim dorobku filmy oraz przyszłych twórców, którzy chcieliby zrealizować własne pomysły. 

 

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. T. Noniewicza 71. Wystarczy ukończone 16 lat, pomysłowość, otwartość, kreatywność i szczere chęci. Liczba miejsc jest ograniczona - do Suwalskiej Grupy Filmowej zostanie przyjętych 14 uczestników. W programie spotkań:
 

  • podstawy z pisania scenariuszy,
  • analiza napisanych scenariuszy,
  • praktyczna realizacja filmowa,
  • analiza nakręconych materiałów.

 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy suwalskagrupafilmowa@soksuwalki.eu do dnia 10 listopada 2023 r. Razem z Kartą Zgłoszenia (dostępną na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury) kandydaci są zobowiązani do przesłania pomysłu na film, w formie krótkiego streszczenia (max. 2 strony A4). Dodatkowym atutem będzie wysłanie wcześniej zrealizowanych prac.
 
- Uczestnictwo w Suwalskiej Grupie Filmowej będzie opierało się głównie na samodzielnej pracy uczestników, dlatego kluczowe jest regularne i aktywne uczestnictwo. Prosimy o przemyślane zgłoszenia - informują organizatorzy. 

Dodaj komentarz