Półkolonie z SOK - ruszają zapisy

Półkolonie dla dzieci i młodzieży w Suwalskim Ośrodku Kultury

Na wakacje Suwalski Ośrodek Kultury przygotował specjalną ofertę półkolonii dla dzieci i młodzieży. Elektroniczne zapisy ruszają 28 maja.

 

"Wakacyjne podróże po kulturze" to oferta Suwalskiego Ośrodka Kultury przygotowana z myślą o najmłodszych. Odbędą się trzy turnusy półkolonijne: „Detektywi na tropie” (12-16.07), „Wokół legend Suwalszczyzny” (19-23.07) oraz „Człowiek i rzeka. Z przyrodą za pan brat” (2-6.08). Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Uczestnicy półkolonii z SOK spędzą czas mądrze i ciekawie - tworząc, ucząc się rzeczy niebanalnych, poznając i eksplorując oraz bawiąc się na całego. Każde zajęcia to nowa dawka dobrej zabawy i wiedzy. W programie między innymi wycieczki poza miasto, laboratorium kryminologiczne, wyprawa statkiem po Wigrach, ciekawe spotkania i seanse filmowe.

 

Zajęcia będą odbywać się w trzech lokalizacjach (przy ul. Papieża Jana Pawła II 5, T. Noniewicza 71 i A. Wajdy 3), w godzinach od 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku. Organizator zapewnia wyżywienie (śniadanie i lunch dla uczestników), ubezpieczenie NNW oraz opiekę sprawdzonych, kreatywnych i wykwalifikowanych instruktorów. 

 

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od piątku, 28 maja 2021 r. od godziny 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Niezbędne dokumenty można pobrać ze strony Suwalskiego Ośrodka Kultury. Dodatkowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym [email protected] oraz pod numerem telefonu 87 563 85 48. Organizator zastrzega możliwość zmian w programie. 

Dodaj komentarz