Dlaczego warto kupić rower na raty?

Dlaczego warto kupić rower na raty?

 

W ostatnich latach można zauważyć stale rosnącą popularność przemieszczania się za pomocą jednośladu. Wiele osób w sezonie woli zaoszczędzić czas i pieniądze na codziennych dojazdach i decyduje się na zakup roweru do przemieszczania się. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na dokonanie takiego wydatku jednorazowo – z pomocą im przychodzi system rower na raty. Przedstawiamy zalety takiego wyboru i podpowiadamy gdzie najlepiej jest dokonać zakupu dwukołowca w systemie ratalnym.
 

Co daje nam rower na raty?


Taki sposób zakupu nowego jednośladu jest świetną propozycją dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe wydanie kwoty rzędu kilku tysięcy złotych. Decydując się na rower na raty korzystamy z opcji rozłożenia wysokiej sumy na mniejsze, miesięczne raty, dzięki czemu zakup dla wielu osób staje się praktycznie nieodczuwalny. Obecne czasy przyzwyczaiły nas do abonamentów – bierzemy telefon na raty, usługi streamingu wideo czy muzyki, dlaczego więc nie mielibyśmy ułatwić sobie zakupu roweru?

 

Kupując rower na raty możemy cieszyć się nim od razu. Nie musimy przez długi czas odkładać, a miesięczne raty dobieramy tak, by nie były dla nas finansowym obciążeniem miesięcznego budżetu. W sklepach możemy skorzystać z opcji zarówno rat 0%, jak i tych z oprocentowaniem. Pierwsze z nich zazwyczaj dotyczą wyłącznie produktów nieprzecenionych.

 

Dodatkową zaletą takiego systemu jest to, że na raty możemy wziąć nie tylko rower. Przy jego zakupie możemy dobrać wszystkie potrzebne nam dodatki, takie jak oświetlenie, błotniki, bagażnik, czy zapięcie. Kupując wszystkie te rzeczy razem połączymy je w miesięczne raty, a nasz nowy rower będzie od razu wyposażony tak, jak tylko sobie zamarzymy.
 

Gdzie kupić rower na raty?


Warszawa to miasto, w którym znajdziemy dwa sklepy BikeSalon. Placówki na dzielnicach Praga i Bemowo odznaczają się świetną ofertą markowych jednośladów. Znajdziemy w nich doświadczonych doradców, którzy osobiście są pasjonatami dwukołowców. Dzięki temu możemy uzyskać profesjonalną pomoc w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do naszych potrzeb i oczekiwań, a także wybrać pod opieką doradcy wszystkie potrzebne dodatki, które na miejscu zostaną zamontowane na naszym nowym pojeździe.

 

Rower na raty online kupisz na stronie bikesalon.pl. Przejrzysty system pozwoli Ci zdecydować jakie raty Cię interesują, a także umożliwi wygodne uzupełnienie wszystkich danych samodzielnie w zaciszu własnego domu. Jest to świetna opcja dla osób, które wiedzą czego oczekują od roweru i potrafią samodzielnie wybrać interesujący je model.
 

Jaki rower można kupić na raty?


W tej kwestii nie ma ograniczeń. Na raty kupimy zarówno klasyczne jednoślady, jak i te z napędem elektrycznym. Niskie kwoty, od jakich możemy wziąć raty, pozwalają nam kupić w tym systemie nawet wymarzony rowerek dla naszego dziecka. Dzięki temu każdy członek rodziny może ekspresowo cieszyć się swoim własnym jednośladem, który pozwoli mu komfortowo przemieszczać się na co dzień.
 

Kupując rower na raty warto zdecydować się na markowy model, który będzie charakteryzował się wysoką jakością wykonania. Profesjonalne sklepy rowerowe takie jak BikeSalon posiadają w swojej ofercie wyłącznie takie jednoślady, dlatego doradzamy wizytę w tych sklepach. Dzięki temu nasz dwukołowiec będzie nam świetnie służył przez wiele lat i dawał radość z codziennej jazdy. 
 

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz