Deweloper Sobola Biel buduje kolejny etap osiedla

Deweloper Sobola Biel buduje kolejny etap osiedla

Dzielnica Przyszłości rozwija się. Budynek A8 już w sprzedaży.

 

Sobola Biel to wieloetapowe osiedle budowane w Suwałkach od 2017 roku. Już prawie 260 rodzin odebrało klucze do swoich wymarzonych mieszkań. W sprzedaży jest kolejny budynek A8 wraz z którym powstanie stacja do ładowania samochodów elektrycznych – nowoczesne i ekologiczne udogodnienie dla mieszkańców.

 

Dzielnica Przyszłości przy Alei Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach z myślą o swoich mieszkańcach stale się rozwija - projektowany jest wielofunkcyjny park ze strefą relaksu oraz sportu o powierzchni ponad 2 ha oraz reprezentacyjny pasaż z zaaranżowaną przez architekta zielenią, alejkami i ławeczkami. Deweloper w odpowiedzi na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów wprowadził udogodnienia, które wyróżniają osiedle na tle konkurencyjnej oferty.

 

Osiedle budowane jest z cegły ceramicznej, będącej naturalnym materiałem, który przepuszcza parę wodną i nie zatrzymuje wody. Krótko mówiąc, ściany „oddychają”. Materiał ten wyróżnia bardzo dobra izolacja akustyczna i cieplna. Ponadto cegła ceramiczna ma wysoką odporność ogniową, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Budynki Sobola Biel dodatkowo ocieplane są styropianem o wysokich parametrach termicznych.

 

Warto także wspomnieć o aspekcie estetycznym osiedla. Sobolę Biel charakteryzuje nowoczesne wykończenie, co wyraża się m.in. stylowymi, reprezentacyjnymi klatkami schodowymi oraz częściami wspólnymi. Elementy wykończeniowe wyróżniające osiedle to: kamień w całym ciągu komunikacyjnym, elegancki wiatrołap, duże, bezpieczne i cichobieżne windy, wejście do klatek schodowych ozdobione płytami typu cembrit oraz balustrady ze stali nierdzewnej z bezpiecznym szkłem.

 

Ponadto mieszkania w Dzielnicy Przyszłości wyposażone są w pakiet okien trzyszybowych, gwarantujących rodzinom ciszę i spokój, mniejsze zużycie ciepła i ochronę środowiska. Natomiast granitowe parapety nadają wnętrzom szyku oraz elegancji.

 

Mieszkańców osiedla chroni całodobowy monitoring. Kamery umieszczone zostały w najważniejszych miejscach, takich jak brama garażowa, czy wejścia do klatek schodowych. Monitoring zapewnia więc wysokie poczucie bezpieczeństwa i komfort mieszkania. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone zostało w nowoczesny wideodomofon oraz drzwi antywłamaniowe, będące jednym z najważniejszych parametrów ochrony. Drzwi wyróżnia najwyższa estetyka i design. Obudowane są one bowiem pięknymi portalami o eleganckim i nowoczesnym stylu, zdobią w ten sposób klatki schodowe osiedla.

 

Mocnym atutem osiedla jest również duża ilość darmowych miejsc postojowych na jego terenie. Mieszkańcy bardzo cenią sobie mieszkania parterowe i ogromne tarasy, które do niech przynależą i stanowią spokojną i wygodną przestrzeń do codziennego wypoczynku.

 

Na osiedlu zaplanowana została również część usługowa. Dzięki lokalom przeznaczonym pod działalność handlowo-usługową dzielnica Sobola Biel zapewni rodzinom ją zamieszkującym wszystkie niezbędne do komfortowego życia produkty i usługi w zasięgu ręki.

 

Sobola Biel to osiedle zdecydowanie warte uwagi, tym bardziej, że miła i profesjonalna obsługa w salonie sprzedaży znacznie ułatwia podjęcie ważnej decyzji jaką jest wybór idealnego mieszkania.
 

Aktualna oferta osiedla Sobola Biel dostępna jest na stronie internetowej: www.sobolabiel.pl oraz bezpośrednio w Salonie Sprzedaży:
Suwałki, ul. A. Piłsudskiej 9D (na terenie osiedla)
tel. 721 919 721, 723 313 723
biuro@sobolabiel.pl

 

Na Facebooku dewelopera na bieżąco aktualizowane się zdjęcia osiedla, a także promocje (FB: https://www.facebook.com/SobolaBiel).

 

Dodaj komentarz