Lodowisko otwarte, ale częściowo płatne

 uruchomienie lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11

 

Mimo konieczności oszczędzania energii elektrycznej władze Suwałk podjęły decyzję o uruchomieniu lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 11. Będzie ono jednak częściowo płatne. 

 

Lodowisko zostanie otwarte we wtorek 6. grudnia, ale czynne będzie tylko do 5 lutego. Wprowadzona zostanie też opłata za wejście na teren lodowiska – choć nie w pełnym zakresie. W okresie nauki szkolnej, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00, z lodowiska bezpłatnie będą mogli korzystać uczniowie suwalskich szkół (grupy zorganizowane). Od godziny 15.00 do 20.00 w dniach od poniedziałku do piątku z lodowiska będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy miasta tyle, że za odpłatnością.

 

W weekendy i święta lodowisko będzie czynne w godzinach 11.00-20.00, wejścia będą odpłatne. W wigilię i sylwestra lodowisko będzie czynne w godzinach 9.00-14.00, wejścia również będą odpłatne. Lodowisko będzie nieczynne w pierwszy dzień Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok. W okresie ferii zimowych, w dniach od 23.01.2023 r. do 05.02.2023 r., lodowisko będzie czynne w godz. 11.00-20.00 (wejścia płatne).

 

Osoby korzystające z lodowiska wpuszczane będą na tercję, tj. na 45 min. Cena biletu – 5 zł (za tercję), wypożyczenie łyżew – 3 zł (za tercję).

6 Komentarzy

Więc 8zł za 45min jazdy to "symboliczna opłata"? Typowo polskie, nie będzie ludzi a podsumowanie zrobicie że spadło zainteresowanie lodowiskiem i nie warto otwierać w 2023...

Leszek

02/12/2022

Dodane przez Adolf w odpowiedzi na

Tak, to prawda, typowe polskie. Brać 500zl na dzieci co miesiąc i żałować 8 zł na ich rozwój. Typowo polskie. 

Monika

02/12/2022

Dodane przez Adolf w odpowiedzi na

Nikt nie każe Ci iść na to lodowisko.. ciesz się, że w ogóle jest jakaś atrakcja. za darmo jak było to też źle, bo za darmo.. w sumie teraz taka moda, że lepiej wzbogacać innych przedsiębiorców, oddalonych co najmniej 100 km od swojego miasta i płacić znacznie więcej.. typowy polsko- suwalski narzekacz.

Janusz

03/12/2022

Dodane przez Monika w odpowiedzi na

Dokładnie

Gdyby lodowisko nie zostało otwarte to zaraz by było że taki typowy Janusz narzekacz był by w stanie zapłacić 20 zł za 10 min.

Wiecznie narzekanie ,wszystko zle . Macie już ludzie naprawdę zryte berety :)

figurówka

04/12/2022

ok, zapłacę, ale i też za coś; jaki lód był w latach ubiegłych wiadomo (dziury, zadziory, dużo śniegu, szczątkowa wiedza o utrzymaniu i wylewaniu lodu), skoro płacimy to może warto pokusić się o rolbę, która zapewni jakość lodu; niestety można przewidzieć reakcje urzędu po sezonie..." skoro nie było chętnych na płatną byle-jakość, to zamykamy lodowisko dla ludu". Za darmo ledwo ślizgawka była zapełniona, płatnie położy to tego typu aktywność zimową na lata, bo zawsze będzie argument, że ludzi nie było...

Dodaj komentarz