Jeździł po polu szwagra niszcząc rośliny

Zatrzymany za jazdę polem

Policjanci sejneńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który zniszczył pole. Mężczyzna jeżdżąc swoim samochodem zdewastował zasiewy rolne. 

 

W środę (21.10) sejneńscy policjanci dostali informację, że zostały zniszczone zasiewy na polu w Krasnopolu. Mundurowi, którzy udali się na miejsce w ciągu kilku godzin ustalili podejrzanego o zniszczenie zasianego zboża. Okazało się, że to 31-letni mieszkaniec Krasnopola, który jeździł swoim samochodem po polu szwagra, niszcząc posadzone tam rośliny. Mężczyzna po powrocie do swojego domu postanowił zatrzeć ślady i zmienił opony w swoim samochodzie. Nie umknęło to uwadze policjantów, którzy je zabezpieczyli. 

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pokrzywdzeni jego wyczynami oszacowali straty, które wyniosły 1600 złotych. 31-latek jeszcze dziś usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

1 Komentarzy

nie no to jest dopiero akcja tam gdzie nie trzeba to dzialaja bo tutaj po co aresztowac tutaj zniszczenie mienia odpowiednio ukarac finansowo za szkody i tyle 

Dodaj komentarz