Zakończyła się przeprowadzka urzędników

Filia Urzędu Miejskiego przy ul. Noniewicza 71A jest już gotowa do pracy

 

Mieszkańcy Suwałk mogą w komfortowych i nowoczesnych warunkach korzystać z obsługi takich wydziałów jak: Podatki i Opłaty, Oświata i Wychowanie, Sprawy Społeczne i Zdrowie czy Kultura i Sport. Filia Urzędu Miejskiego przy ul. Noniewicza 71A jest już gotowa do pracy.

 

Winda, klimatyzacja, systemy alarmowe i przeciwpożarowe, elektroniczne lupy oraz urządzenia lektorskie to udogodnienia które zastaną petenci w wyremontowanym obiekcie filii suwalskiego Ratusza przy ulicy Noniewicza. Etap przeprowadzki urzędników został zakończony i mogą oni przystąpić do pracy w dużo lepszych warunkach. W środę (27.09) zorganizowano symboliczną prezentację filii dla Radnych Rady Miejskiej.

- Liczę na to, że wyremontowany obiekt poprawi obsługę i to w jakich warunkach będą załatwiane sprawy naszych mieszkańców, a także wpłynie na poprawę komfortu i sprawności pracy pracowników Urzędu. Dziękuje Radnym za decyzję o wyremontowaniu tego budynku – mówił w trakcie spotkania Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Powierzchnia użytkowa po remoncie wynosi 1.607,60m2, a koszt przeprowadzonych prac to 8,2 mln zł. Wyremontowany obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Sercem budynku jest sala obsługi interesantów, gdzie niebawem pojawi się system elektronicznego umawiania wizyt. Mieści się w nim 9 Wydziałów oraz Miejski Rzecznik Praw Konsumenta. Dzięki inwestycji mieszkańcy Suwałk mogą w komfortowych i nowoczesnych warunkach korzystać z obsługi takich Wydziałów jak: Podatki i Opłaty, Oświata i Wychowanie, Sprawy Społeczne i Zdrowie czy Kultura i Sport. W obiekcie mieści się też Referat Urbanistyki, Wydział Audytu i Kontroli oraz Miejski Rzecznik Praw Konsumenta. Tu pracuje również zastępca prezydenta Suwałk oraz mieści się miejskie archiwum. Do budynku przeniosła się Straż Miejska wraz z miejskim centrum monitoringu, które do tej pory znajdowało się w siedzibie Komendy Miejskiej Policji.
 

4 Komentarzy

Ciekawski lewak

27/09/2023

Ten urzędnik w czarnej spódnicy też się przeprowadza? A kiedy wycieczka do sanktuarium w Dąbrowie Górniczej, tam jednak naszych słynnych suwalskich kochasi w spódniczkach przebili - i to dosłownie. Niech będzie pochylony, na wieki viagra amen.

nie nauczyli ciebie tolerancji?? przecież totalni wymagają tolerowania ich, to dlaczego sami nie chcą tolerować ?? jesteś ateistą czy starowierem czy też islamistą, twoja sprawa, nie przeszkadzaj katolikom byc wierzącymi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a peofilów szukaj wśród elity i wśród swoich

O proszę jaka rzesza darmozjadów .... z naszej pracy i z naszych podatków tak dobrze luksusowo żyją ! 
Prezydencie czas znowu podnieść podatki od nieruchomości dla zwykłych mieszkańców Suwałk by utrzynać ten pałac ! 

Dodaj komentarz