Kolejne spacery po Suwałkach z przewodnikiem

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk i gości na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym.

 

Profesjonalnie wyszkolony przewodnik jest gwarancją dotarcia do miejsc najbardziej atrakcyjnych w mieście oraz posłuchania opowieści o historii miasta, jego mieszkańcach, bezcennych zabytkach, tradycjach i kuchni, których nie znajdziemy w książkach i przewodnikach turystycznych. Impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

 

Terminy: 6 sierpnia 2022 roku (sobota), 7 sierpnia 2022 roku (niedziela), 14 sierpnia 2022 roku (niedziela), 11 września 2022 roku (niedziela).

 

Tematyka spacerów związana będzie z historią, zabytkami i znanymi postaciami Suwałk.

 

  • Zbiórka: Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. ks. K. Hamerszmita, godz. 10.00 – I grupa, godz. 13.00 – II grupa. 
  • Czas zwiedzania: ok. 2 godzin.
  • Wymagania: udział w imprezie jest bezpłatny.
  • Więcej informacji: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko, e-mail: poczta@suwalki.pttk.pl lub ania.rom@gmail.com, telefon do biura: 509524855.

Dodaj komentarz