Michał Połuboczek oficjalnie Posłem na Sejm RP

Ślubowanie urodzonego w Suwałkach posła Konfederacji – Michała Połuboczka

 

W środę (26.06) podczas pierwszego dnia 14. posiedzenia Sejmu X kadencji doszło do ślubowania urodzonego w Suwałkach posła Konfederacji – Michała Połuboczka.

 

Już dwa tygodnie temu było pewne, że polityk mandat sejmowy przyjmie, jednak dopiero teraz może w pełni wykonywać swoje obowiązki poselskie. Przypomnijmy, że Połuboczek został deputowanym do Sejmu RP, po tym jak Grzegorz Braun został europosłem. Polityk Konfederacji zapowiada swoją wzmożoną aktywność w Suwałkach.

- Bardzo zależy mi na rodzinnym mieście, dlatego jeszcze przed ślubowaniem zapowiedziałem otwarcie filii mojego biura poselskiego w Suwałkach. Zawsze uwypuklam, że jestem dumny ze swojego pochodzenia i wiele zawdzięczam Suwałkom. Teraz będę miał niepowtarzalną okazję dołożenia swojej cegiełki w rozwoju naszego miasta. Można powiedzieć, że  niejako będę mógł czynem podziękować za to, co dała mi Suwalszczyzna. Mam już kilka pomysłów, które będę realizował w ramach Suwalskiego Zespołu Parlamentarnego, który wraz z innymi posłami z Podlasia planuję powołać.

Świeżo upieczony Poseł zwraca uwagę, że w sprawach Suwalszczyzny będzie chciał współpracować z każdym, kto przyjdzie z propozycją ciekawego pomysłu.

 

2 Komentarzy

SuwalakPatriota

26/06/2024

"[…] z innymi posłami z Podlasia […]".

 

No i ch*j, no i cześć.

Dodaj komentarz