Zagłosuj na Starą Łaźnię lub SOK Noniewicza 71 w ogólnopolskim plebiscycie

Galeria Sztuki Stara Łaźnia SOK i budynek Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71

W czwartek (01.04) rozpocznie się internetowy plebiscyt Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. W finałowym głosowaniu biorą udział dwa zmodernizowane w ubiegłym roku obiekty SOK.

 

W Suwałkach szansę na ten prestiżowy tytuł mają Galeria Sztuki Stara Łaźnia SOK i budynek Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71, jako jedne z najciekawszych modernizacji ukończonych do 2020 roku. Można je znaleźć na interaktywnej mapie Polski wraz z indywidualną wizytówką obiektu “I Etap XXV Edycja”. Swój głos można oddać na stronie konkursu do 30 kwietnia. W celu oddania głosu na obiekt należy:

 

  •     Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?arg_1=stage-1.
  •     Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa, lub nazwie obiektu.
  •     Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie “zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”.
  •     Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć “Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć “Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
  •     Gotowe! Twój głos został oddany.
  •     Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.

 

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych wyłania, nagradza i promuje modernizacje budowlane, nowe obiekty. Przedsięwzięcie ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Celem działań konkursowych jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka.

 

4 Komentarzy

Anonymous

31/03/2021

Przecież tam nic się nie dzieje. Budynek nawet ładny, ale to wydmuszka, bez wyrazu, bez treści, bez idei. Ale dyrektor jest. Trzepie kasę z naszych podatków. Razem z prezydentem robią sobie fotki na tle budynku, który kosztował kilkanaście milionów. A może ogłosić konkurs na wykorzystanie obiektu tak by przynosił pożytek mieszkańcom miasta, a nie  tylko garstce prominentów. Urząd zachęca do głosowania po to, by w razie przyznania jakiegoś wyróżnienia prezydent mógłby pojechać na drugi koniec Polski i odebrać je, zrobić parę fotek, pomieszkać w lux hotelu, najeść się i wrócić cały napuszony. O nie nie, ja w to nie wchodzę, nie dam się nabrać.

Dodaj komentarz