Wirtualne spotkanie prezydenta z Radą Seniorów

Noworoczne spotkanie prezydenta Suwałk z Suwalską Radą Seniorów

Wyjątkowo, bo wirtualnie, odbyło się noworoczne spotkanie prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza z Suwalską Radą Seniorów. 

 

Prezydent podziękował swoim społecznym doradcom za rok pracy w bardzo trudnych pandemicznych warunkach. - Chyba rok temu nikt z nas nie przypuszczał, jak bardzo zmieni się nasza rzeczywistość. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy, żeby nasze życie wróciło do normy. Wiem, że seniorom jest szczególnie ciężko, bo wiele osób ucierpiało przez tę chorobę. W Suwałkach po raz pierwszy od 1946 roku liczba zgonów przewyższyła liczbę urodzeń. Bez wątpienia do tych smutnych statystyk przyczynił się Covid. Dlatego mam nadzieję, że dzięki szczepieniom, które się rozpoczęły, będziemy mogli powrócić do świata, który znamy i za którym tęsknimy. Mi również brakuje bezpośrednich spotkań z Państwem, choć jednocześnie dobrze, że choć wirtualnie możemy się spotkać i zamienić kilka słów. W Nowym Roku życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i tego, żebyśmy jak najszybciej mogli zrealizować plany, które odłożyliśmy na później z powodu pandemii - mówił podczas spotkania włodarz.

 

Seniorzy również odwzajemnili życzenia zdrowia. Podzielili się także z Prezydentem spostrzeżeniami z wirtualnych spotkań z innymi rad seniorów z całej Polski, w których brali udział w 2020 roku. Okazało się, że z czym jak z czym, ale z wirtualnymi platformami do komunikacji Suwalska Rada Seniorów radzi sobie znakomicie i żadne nowinki techniczne im niestraszne. 

Dodaj komentarz