Pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem

Pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach informuje, że w dniu 11 grudnia 2020 r. o godz. 15:00 w Kościele p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suwałkach - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbędzie się po raz dwudziesty pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem.  

 

Na cmentarzu parafialnym przy ul. Bakałarzewskiej w Suwałkach 442 dzieci utraconych dostąpiło godnego pogrzebu. W piątek 11. grudnia do grobu złożone zostaną ciała 13 dzieci. Dzięki staraniu wielu osób w Suwałkach od ponad czterech  lat każde dziecko zmarłe przed urodzeniem ma godny pogrzeb. Miasto na własny koszt dokonuje pochówku dzieci zmarłych przed narodzeniem 4 razy w roku. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o pokrycie kosztu czy obsługę pogrzebu. Za inicjatywą Prezydenta Miasta Suwałk kryje się odpowiedzialność za drugiego człowieka, poszanowanie godności od chwili poczęcia do naturalnej śmierci oraz wrażliwość na problemy małżeństw i rodzin - przekazał Leszek Lewoc, dyrektor MOPR w Suwałkach. 

5 Komentarzy

Za inicjatywą prezydenta kryje się poszanowanie godności od chwili poczęcia do naturalnej śmierci, a równocześnie prezydent z gębą pełną frazesów, otwarcie i bez skrupułów  wspiera marsze aborcjonistów. Na pohybel fałszywym katolikom. Sąd Boży nad wami już bliski.

strzała

04/12/2020

Dodane przez olo w odpowiedzi na

Aborcja tylko częściowo pokrywa się z dziećmi nienarodzonymi, najpierw trzeba wiedzieć o czym się mówi a potem pisać posty. 

olo

04/12/2020

Dodane przez strzała w odpowiedzi na

Ale się pokrywa. Jeśli wyraża się szacunek do życia poczętego to również, a może zwłaszcza dla dzieci zabitych w wyniku aborcji. Nie może tu być mowy o jakimkolwiek zróżnicowaniu. Stosujesz pokrętną lewacką  logikę. Będziecie bronić żabiego skrzeku, ale dziecko poczęte to tylko zlepek komórek, który można usunąć jak jakiś czyrak. 

Dodaj komentarz