Nowy prezes SSM

Wojciech Kuczyński nowym prezesem Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wojciech Kuczyński został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Rada Nadzorcza Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Suwałkach poinformuje we wtorek (26.01), że po przeprowadzeniu postępowania konkursowego powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Wojciecha Kuczyńskiego. Na stanowisku największej spółdzielni mieszkaniowej w Suwałkach Kuczyński zastąpił Krzysztof Mażula, który po ponad 20 latach pracy w SSM odszedł na emeryturę. 

 

Pochodzący z Suwałk Wojciech Kuczyński ma 36 lat. Ukończył studia wyższe na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej o specjalności: mechanika i informatyka stosowana. Podnosił swoje kwalifikacje zawodowe na studiach podyplomowych o kierunkach: Zarządzanie Nieruchomościami oraz Wycena Nieruchomości. Obecnie jest uczestnikiem menadżerskich studiów podyplomowych Master of Business Administration Executive (MBA Executive), organizowanych przez Politechnikę Białostocką. W Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest zatrudniony od 2010 roku. Od pięciu lat pełnił funkcję kierownika administracji.

4 Komentarzy

Franciszek P.

27/01/2021

Drogi Adrianie, jeśli dobrze pamiętam, to poprzednik prezesa Mażula był odwołany. Natomiast  jeśli to taka wspaniała fucha, to dlaczego do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat. Odnoszę wrażenie, że w ostatnich czasach myślenie jest towarem deficytowym. F.P.

Adrian

27/01/2021

Dodane przez Franciszek P. w odpowiedzi na

Poprzednik Mażula  (oby jego nazwisko zostało zapomniane) był wyjątkowym nieudacznikiem, co sprawdziło się w przebiegu jego dalszej kariery. Bycie solidaruchem nie zawsze oznaczało robienie błyskotliwej kariery, ale należało mieć choć trochę umiejętności i profesjonalizmu. Rada Nadzorcza w porę wyrzuciła  nieudacznika zanim zrobił totalną rozpierduchę.

Pana Pawła W latawca dać na prezesa zamiast zająć się rodzina to interesuje się drugimi kobietami i niszczy związki kto normalny by zdradzał kobietę przed porodem 

Dodaj komentarz