Potrącenie rowerzysty na Bulwarowej. Chłopak trafił do szpitala

14-latek potrącony na przejściu dla pieszych w Suwałkach

Do potrącenia 14-letniego rowerzysty doszło we wtorek (01.06) na ulicy Bulwarowej w Suwałkach. Chłopak trafił do szpitala.

 

Jak poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji, dzisiaj przed godziną 16.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał zgłoszenie o potraceniu rowerzysty na ulicy Bulwarowej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, ze kierująca fiatem panda jadąc ulicą Bulwarową w kierunku ul. E. Plater na przejeździe dla rowerów potrąciła 14-letniego cyklistę. Chłopak trafił do szpitala. Policjanci pracują na miejscu. Wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo.

2 Komentarzy

Jordan

03/06/2021

Użytkownicy pojazdów w Suwałkach nie potrafią zatrzymywać się przed skrzyżowaniami, nagminnie stają na przejść i przejazdów. Prawko z czipsów i do przodu!

Rowerzyści również powinni zachować szczególną ostrożność przed skrzyżowaniem. Tak na zdrowy rozum, bo kodeks drogowy daje bezwzględne pierwszeńtwo dla cyklistów na przejeździe dla rowerzystów, ale zdrowie i życie ważniejsze niż przepisy.

Dodaj komentarz