Październik
22
sobota
godzina:
18:00

Narodowy Balet Ukrainy Virski

data zakończenia:
SOK, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

 

Suwalska publiczność będzie miała możliwość przeżyć wspaniałe, magiczne chwile z Narodowym Baletem Ukrainy “VIRSKI” i przenieść się w euforyczny, legendarny świat. Wyjątkowy ambasador kultury ukraińskiej już od momentu powstania wzbudzał ogromne emocje, imponował wizjonerskimi pomysłami oraz perfekcjonizmem. Mistrzowskie połączenie folkloru i współczesności zobaczymy już 22 października w SOK!

 

22.10.2022, godz. 18.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

Bilety: 140 zł, 120 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
organizator: Agencja Filip Premium

 

W tych bardzo dramatycznych chwilach łączymy się z bohaterskim Narodem Ukraińskim. W celu wsparcia i dodania otuchy zaproszono na tournée do Polski wyjątkowego Ambasadora Kultury: NARODOWY BALET UKRAINY “VIRSKI”. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim z uwagi na swój perfekcjonizm. Tradycyjne tańce w nowych choreografiach: Hopak, My z Ukrainy otrzymały ponadczasowy status niedoścignionego wzoru połączenia folkloru ze współczesnością przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki. Mistrzostwo artystów i przebogaty repertuar doprowadzają widzów do stanów euforycznych, co setki razy było podkreślane przez prestiżowe pisma w ponad 70 krajach.

 

Przekażmy dzielnej Ukrainie, również poprzez artystów, nasze poparcie i solidarność, przekażmy, że nie są sami. Zapraszamy serdecznie – gwarantowane niezapomniane przeżycia!

Kalendarium