Suwalczanka walczy z nowotworem. Potrzebna pomoc

26-latka cierpi na nowotwór kości łokciowej

Pomocy w zbiórce środków na leczenie potrzebuje Kinga z Suwałk. 26-latka cierpi na nowotwór kości łokciowej.

 

Kinga usłyszała diagnozę tuż przed świętami Bożego Narodzenia: Nowotwór złośliwy tkanki łącznej i innych tkanek miękkich. Założyła zbiórkę na Pomagam.pl. Do tej pory uzbierała już jedną trzecią celu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dojazdy do lekarzy, leki oraz wizyty u specjalistów. Zaczęło się od bólu łokcia, który pojawił się początkiem grudnia 2020 roku. Najpierw lekarze przepisywali antybiotyki oraz maści przeciwbólowe. Po długim wyczekiwaniu na wizytę u ortopedy, zrobiono RTG i tomograf. Znalezione zmiany wskazywały na nowotwór kości łokciowej. Kolejne badania mają na celu sprawdzić czy choroba nie ma przerzutów na innych częściach ciała. Przed Kingą biopsja oraz chemioterapia. Młoda kobieta jest matką dwójki dzieci: 8-letniej córeczki i 3- letniego synka. W tym momencie ich rodzinę utrzymuje tylko jej mąż.

- Bardzo potrzebuję, Twojej pomocy, by móc kontynuować leczenie, by móc walczyć.  Mam dopiero 26 lat! Liczę, że całe życie przede mną, Pragnę żyć dla mojej rodziny, patrzeć jak dorastają moje dzieci - apeluje autorka zbiórki.
 

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/pomagamdlakingii

1 Komentarzy

niepokorna

15/01/2022

Bardzo współczuję pani Kindze, ponieważ znam z autopsji  to , jak czuje się osoba po zdiagnozowaniu nowotworu.

Przeżyłam to też w 2020 roku. Teraz jestem po wielonarządowej operacji i robię co w mojej mocy aby nie popadać w depresję, walczę o każdy kolejny dzień. utrzymuję się z emerytury i do głowy by mi nie przyszło prosić ludzi o pieniądze,

chociaż sama staram się w miarę możliwości wspierać różne akcje pomocowe.

Życzę aby zebrała pani potrzebną kwotę.Skąd wiadomo ile będzie potrzeba.....

 

 

Dodaj komentarz