Pierwsi Absolwenci IB Diploma Programme w Suwałkach

Absolwenci klasy międzynarodowej w I Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach

We wtorek (05.07) absolwenci klasy międzynarodowej w I Liceum Ogólnokształcącym poznali wyniki matury międzynarodowej, zdawanej w szkole po raz pierwszy. Wszyscy abiturienci, którzy przystąpili do egzaminu zdali go.


Maksymalnym wynikiem możliwym do uzyskania na maturze międzynarodowej jest 45 punktów (z każdego z 6 przedmiotów maksymalnie można osiągnąć 7 punktów oraz 3 dodatkowe punkty za Extended Essay oraz TOK). Średni wynik matury międzynarodowej w Liceum Ogólnokształcącym wyniósł 33,55. Troje uczniów (z 20 przystępujących do egzaminu) uzyskało wynik powyżej 40 punktów). Jak się okazuje, bardzo niewiele osób na całym świecie uzyskuje wyniki powyżej 40 punktów.Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

  1. Patrycja Konewko – 43 punkty
  2. Radosława Żukowska – 42 punkty
  3. Kacper Urbanowicz – 41 punktów
1 Komentarzy

Abelard

06/07/2022

Wystarczy spojrzeć na wyniki matur w Suwałkach 2022 aby poznać całą prawdę o tzn. wysokich standardach nauczania w  suwalskich szkołach średnich, gdy ponad 20% absolwentów oblali swój maturalny egzamin. To znaczy że republika szwagrów i pociotek w sektorze edukacji  w Suwałkach ma się dobrze  i to jest bardzo smutna wiadomość .Czas na młode kadry z solidnym krajowym i międzynarodowym dorobkiem naukowym a nie dobrze znanymi suwalskimi nauczycielskimi koteriami. Czas postawić na młodą krew aby zniwelować ten odwieczny syndrom suwalskiego akademickiego zaścianka.. 

Dodaj komentarz