Powstańców Wielkopolskich, Reymonta i Piaskowa do remontu

Suwalski Ratusz ogłosił w poniedziałek przetargi na przebudowę trzech ulic

 

Suwalski Ratusz ogłosił w poniedziałek (22.04) przetargi na przebudowę trzech ulic: Powstańców Wielkopolskich, Reymonta i Piaskowej.

 

Jak informuje Urząd Miasta w Suwałkach, tym roku ruszy przebudowa ulic Powstańców Wielkopolskich, Reymonta i Piaskowej. Właśnie zostały ogłoszone przetargi na budowę dróg. Te 3 inwestycje są możliwe dzięki dotacji z programu Polski Ład wynoszącej w sumie 30 mln zł. Zgodnie z zapisami przetargu ulica Powstańców Wielkopolskich będzie musiała być wykonana najpóźniej 400 dni po podpisaniu umowy. Ulice Reymonta i Piaskowa – z uwagi na formułę „projektuj i buduj” – mają dłuższy termin bo dopiero 31.05.2026r.

- Modernizacja ulicy Powstańców Wielkopolskich, budowa ulicy Reymonta na odcinku od ul Szpitalnej do Krzywólki oraz remont ul. Piaskowej od Sejneńskiej do granic administracyjnych Suwałk. To bardzo pilne inwestycje, a mieszkańcy i przedsiębiorcy mający swoje firmy przy tych ulicach wielokrotnie apelowali o poprawę stanu nawierzchni – poinformował Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Na oferty Urząd Miejski w Suwałkach czeka do 23 maja 2024r.

Dodaj komentarz