Przegląd Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza muzyków, śpiewaków, kapele, zespoły i solistów

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza muzyków, śpiewaków, kapele, zespoły i solistów oraz gawędziarzy tradycyjnych do udziału w Przeglądzie Muzyki Ludowej Suwalszczyzny, który odbędzie się w połowie lipca. 

 

Przegląd będzie pełnił również funkcję kwalifikacji do tegorocznego 55. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Z głoszenia można wysyłać do 14 lipca. Areną zmagań tegorocznego przeglądu będzie scena w parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach - wydarzenie odbędzie się pierwszego dnia suwalskiego Jarmarku Folkloru, 24.07.2021 r. (sobota), w godz. 12.00-17.30. 

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected] do 14 lipca 2021 r. O dokładnej godzinie i warunkach prezentacji, jak również o wynikach Przeglądu zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo. Regulamin przeglądu oraz karty zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej organizatora www.soksuwalki.eu. Szczegółowych informacji udziela Magdalena Zielińska, z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego Suwalskiego Ośrodka Kulturowego, tel. 87 563 85 45. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury. 

Dodaj komentarz