Zakłady bukmacherskie w Polsce. U których bukmacherów warto obstawiać?

Zakłady bukmacherskie w Polsce. U których bukmacherów warto obstawiać?

Znalezienie najlepszego bukmachera na pierwszy rzut oka może wydawać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Każda z platform oferuje setki zdarzeń każdego dnia, a do tego kusi atrakcyjnymi bonusami na start. Czym się sugerować i u którego bukmachera najlepiej założyć konto i rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów online? Na to pytanie dziś postaramy się odpowiedzieć.

 

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – styczeń 2021

Oferta legalnie działających bukmacherów w Polsce rośnie z dnia na dzień, a sam ranking najlepszych platform zmienia się bardzo często. Dużo zależy od aktualnej oferty na zdarzenia, prowadzonych akcji promocyjnych, czy nawet zmian wyglądu strony lub aplikacji mobilnej. Aby móc polecić najlepszych bukmacherów trzeba śledzić rynek bez przerwy i na bieżąco aktualizować dane. Dlatego dzisiejszy mini ranking bukmacherów powstał na podstawie najbardziej aktualnych informacji. Poniżej przedstawiamy trzech najlepszych bukmacherów w styczniu 2021!

 

STS niezmiennie na pierwszym miejscu!

STS to największy i najpopularniejszy bukmacher w Polsce i wcale nie ma się tu czemu dziwić. Oferta konsekwentnie i w przemyślany sposób jest powiększana. STS nadąża za zmianami na rynku, czego dowodem są duże ilości zdarzeń e-sportowych i sportów wirtualnych, a także dedykowane promocje pozwalające sprawdzić nasze siły w obstawianiu wirtualnej rozrywki bez ponoszenia ryzyka. Na pochwałę zasługuje również jakość wykonania samej platformy, jedna z najlepszych aplikacji mobilnych, a także bezpłatne transmisje wideo dla użytkowników, którzy posiadają środki na koncie depozytowym.

 

W STS kod promocyjny pozwala nowym użytkownikom na dodatkowe zwiększenie bonusu powitalnego. Nowi gracze na start mogą otrzymać do 1200 złotych środków naliczanych od pierwszej wpłaty depozytu, a także zakład bez ryzyka 30 PLN oraz freebet w wysokości 29 złotych.

 

Na podium wciąż bez zmian – Betfan oraz Fortuna

Mimo iż kolejność na pozostałych dwóch miejscach podium często się zmienia, to wciąż w TOP 3 bukmacherów w Polsce znajdują się Betfan oraz Fortuna. To solidne i atrakcyjne propozycje, które depczą po piętach liderowi. Taka sytuacja zawsze przekłada się na korzyść dla graczy, gdyż bukmacherzy nie mogą spocząć na laurach i wciąż muszą bez przerwy pracować nad swoją ofertą. Zarówno Betfan, jak i Fortuna, zachęcają wysokimi bonusami na start, zakładami bez ryzyka i dużą ilością zdarzeń przedmeczowych oraz tych na żywo. 

 

Co dalej?

Walka o kolejne miejsca w rankingu nie dotyczy tylko ścisłej czołówki. Bukmacherzy tacy jak Betclic czy forBet mają już dość mocno ugruntowane pozycje na rynku oraz grono wiernych fanów. Docenić należy dynamiczny rozwój, konsekwentne wzbogacanie oferty, a także coraz ciekawsze bonusy – nie tylko powitalne, ale również dla aktywnych graczy.

Dodaj komentarz