W weekend Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza

Suwałki staną się areną piłkarskich zmagań najmłodszych zawodników

 

W najbliższy weekend, 29–30 sierpnia Stadion Miejski w Suwałkach stanie się areną piłkarskich zmagań najmłodszych zawodników. Przed nami XIV Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza, który zgromadzi 12 drużyn z Polski i Litwy rywalizujących w kategorii rocznika 2017 i młodszych.

 

W tegorocznej edycji turnieju udział wezmą:

  •     Akademia Junior Ełk
  •     AP Wigry Suwałki
  •     AP Wigry II Suwałki
  •     BFA Vilnius
  •     Błękitni Stary Olsztyn
  •     FA Dainava Alytus
  •     Falcon Sokółka
  •     FK Suduva Marijampolė
  •     Lechia Gdańsk
  •     MKP Pogoń Siedlce
  •     RONA 03 Ełk
  •     Sparta Augustów

 

Dwudniowa rywalizacja rozpocznie się w sobotę, 29 sierpnia, o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00. W niedzielę, 30 sierpnia, młodzi piłkarze ponownie wybiegną na boisko — spotkania zaplanowano w godzinach 9:00–15:00.

 

Turniej im. Grzegorza Wołągiewicza od lat jest jednym z ważniejszych wydarzeń piłkarskich skierowanych do najmłodszych zawodników w regionie. To nie tylko sportowa rywalizacja i walka o turniejowe trofea, ale również doskonała okazja do zdobywania doświadczenia, rozwijania piłkarskich umiejętności oraz integracji młodych zawodników, trenerów i kibiców. XIV Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Wszystkie osoby, które nie będą mogły być obecne na Stadionie Miejskim, będą mogły śledzić wyniki spotkań, aktualne tabele oraz przebieg turnieju na żywo: Wyniki na żywo – XIV Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza

 

Stadion Miejski w Suwałkach, ul. Zarzecze 26
29–30 sierpnia 2026 r.
Rocznik 2017 i młodsi
Sobota: 10:00–16:00
Niedziela: 9:00–15:00
Wstęp wolny!

Dodaj komentarz