Lipiec
20
sobota
godzina:
9:30

Gra terenowa w Suwalskim Parku Krajobrazowym

data zakończenia:
pomost nad j. Hańcza w miejscowości Błaskowizna

 

Stowarzyszenie Miłośników SPK „Kraina Hańczy” i Suwalski Park Krajobrazowy zapraszają do udziału w grze terenowej „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego”.

 

Gra odbędzie się 20 lipca 2024 r. (sobota), początek o 9:30.

 

Start i meta zlokalizowane będą przy pomoście nad j. Hańcza w miejscowości Błaskowizna. Uczestnicy mają do wyboru dwa warianty tras: krótszą (ok. 5 km) i dłuższą (ok. 10 km). W trakcie przejścia na uczestników czekają zadania do wykonania. Odpowiedzi do zadań wpisuje się na kartę odpowiedzi. Od ogólnego czasu przejścia odejmowane są punkty za poprawnie rozwiązane zadania (1 min=1pkt). Wygrywa ta drużyna, która w sumie uzyska najmniej punków.

 

Zgłoszenia należy dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: kraina.hanczy@gmail.com do 18 lipca 2024 r. Po przesłaniu formularza należy oczekiwać na potwierdzenie zgłoszenia przez organizatora. Nie ma możliwości zapisania się w dniu gry.
 

Karta zgłoszeniowa i regulamin gry znajdują się na stronie internetowej Suwalskiego Parku Krajobrazowego. W przypadku, gdy wśród członków drużyny są niepełnoletnie dzieci, rodzice/opiekunowie prawni muszą wypełnić zgodę na udostępnianie wizerunku osoby niepełnoletniej znajdującą się w pliku karty zgłoszenia. Wypełnioną kartę należy mieć ze sobą przy rejestracji w dniu gry.

 

Zadanie „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego” dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie.

 

Kalendarium