Noc Innowacji w Parku Naukowo-Technologicznym

Programowanie robota dla dzieci, czy wykład o tym jak działają kryptowaluty dla dorosłych


Programowanie robota dla dzieci, czy wykład o tym jak działają kryptowaluty dla dorosłych - to niektóre z punktów Nocy Innowacji, która odbędzie się 22. października w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.  

 

Przedstawienie osiągnięć polskiej nauki i biznesu, a także pokazanie jak nowoczesne technologie zmieniają świat to główne założenia ogólnopolskiej inicjatywy realizowanej w ramach Festiwalu Cyfryzacji pod nazwą Noc Innowacji. W tym roku wydarzenie odbędzie się również w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. Z tej okazji w sobotę 22. października wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie wziąć udział w pokazach oraz warsztatach.

- Wydarzenie adresowane jest do wszystkich suwalczan niezależnie od wieku. Zarówno dzieci, młodzież, jak i starsi znajdą tutaj coś dla siebie. Skorzystać można będzie ze Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności, będzie można porozmawiać o emocjach z robotami. Dorosłych zapraszamy do rozmowy o tym jak działają kryptowaluty oraz na wykład "czy jesteś profesjonalistą" - zapraszał Dariusz Bogdan, prezes PNT w Suwałkach. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji ZAREJESTRUJ SIĘ.  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej PNT w Suwałkach oraz pod numerem telefonu: 87 564 22 34.

 

Dodaj komentarz