Studio Tańca RADOŚĆ zaprasza na jubileuszowy spektakl

Premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia RADOŚCI

Porywające widowisko taneczne, w którym w wykonaniu blisko 120 młodych tancerzy zobaczymy fragmenty spektakli taneczno-teatralnych „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”, „Alicja z Krainy Czarów”, „Opowieści ze Śnieżnej Krainy”, nieprezentowane wcześniej programy taneczne oraz cztery premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia RADOŚCI.

 

W programie spektaklu zobaczymy zarówno zachwycające synchronizacją układy taneczne, jak i przykuwające wzrok występy solowe, m.in. wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca, czyli powietrzny taniec z szarfą oraz dynamiczny street dance. Na żywo zabrzmi zachwycająca „Sonata księżycowa” Ludwiga van Beethovena, na naszych oczach powstanie prawdziwe graffiti! Całość dopełni ledowa oprawa świetlna, dzięki której wyczarujemy zaskakujące scenografie. Gośćmi spektaklu będą wokaliści – suwalczanie Miłosz Bobrowski i Helena Taudul-Łobacz.

 

Studio Tańca RADOŚĆ działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od 2016 r. pod kierunkiem Iryny Popovej, doświadczonej pedagożki i choreografki. Przez ten czas na zajęcia uczęszczało ponad pięciuset uczestników w wieku od 4 do 17 lat. Suwalska publiczność mogła podziwiać młodych artystów w produkcjach taneczno-teatralnych Suwalskiego Ośrodka Kultury: “Zuzi i przyjaciołach”, “Doktorku Honorku”, “Alicji w Krainie Czarów” czy “Opowieściach ze Śnieżnej Krainy”, a także podczas wielu uroczystości i imprez miejskich. Szczegóły na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury

 

6-8.06.2022, godz. 10.00, 12.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

 

radosc-plakat

Dodaj komentarz