Koncert i warsztaty z Mary Rumi

Recital Mary Rumi inspirowany "Balladami i Romansami" Adama Mickiewicza

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej zaprasza na recital Mary Rumi inspirowany "Balladami i Romansami" Adama Mickiewicza, który odbędzie się w sobotę (27.08) w Restauracji Rozmarino w Suwałkach. 

 

Mary Rumi to muzyczka z międzynarodowym dorobkiem. Autorka kompozycji oraz opracowań muzycznych do wielu spektakli teatralnych i słuchowisk radiowych. Od 2007 roku jest niezastąpionym wokalem kobiecym zespołu muzyki celtyckiej Shannon, z którym zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i na świecie oraz wydała cztery albumy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

 

Zanim jednak odbędzie się koncert, Biblioteka w Suwałkach zaprasza o godzinie 11.00 do swojej siedziby przy ul. E. Plater na muzyczne warsztaty z Mary Rumi, związane z konkursem organizowanym przez bibliotekę na piosenkę do "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza. Zapisy przyjmowane są w wypożyczalni dla dzieci oraz pod numerem telefonu 08 565 62 46. Szczegóły konkursu na stronie Biblioteki Publicznej: bpsuwalki.pl/konkurs-od-switezi-do-wigier/

Dodaj komentarz