Festiwal Fantastyki "Mroźna Brama" w pierwszy weekend września

Piąta edycja festiwalu fantastyki "Mroźna Brama" w PUZ

Piąta edycja festiwalu fantastyki "Mroźna Brama" odbędzie się w pierwszy weekend września (3-4.09) w budynku Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.

 

Piąta edycja festiwalu Mroźna Brama to wydarzenie skierowane do wszystkich fanów mangi, anime, kultury dalekowschodniej, fantastyki, gier RPG, LARPów i gier planszowych. Impreza organizowana m.in. przez Mroczne Bractwo i Państwową Uczelnię Zawodową w Suwałkach jest też przyjazna dla rodziców z dziećmi, a lokalizacja jest dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. W tym roku organizatorzy stawiają przede wszystkim na integrację, gry RPG i aktywizację. Nie zabraknie również kącika dziecięcego dla rodzin z dziećmi, strefy integracyjnej, warsztatów i innych atrakcji.

 

Impreza organizowana przez stowarzyszenie Mroczne Bractwo. Dofinansowana ze środków Miasta Suwałk i Województwa podlaskiego oraz objęta Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. 

 

Lokalizacja wydarzenia: Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach; ul. Teofila Noniewicza 10. W sobotę (03.09) odbywać się będzie w godzinach  9:00 - 17:00, a w niedzielę (04.09) 9:00 - 16:00. Na zakończenie festiwalu, w niedzielę o godzinie 17.00 w Parku Konstytucji 3 Maja odbędzie się koncert zespołu Łysa Góra. Wejściówkę na Mroźną Bramę będzie można zakupić podczas trwania festiwalu.

  • Dzieci do 10 roku życia — wejście bezpłatne
  • Uczniowie, studenci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami — 5 zł,
  • Osoby dorosłe — 10 zł.

 

Link do strony: https://mrocznebractwo.pl/mrozna-brama-2022/

 

Dodaj komentarz