Beton towarowy w Suwałkach – TURKUS i jego usługi

Beton towarowy w Suwałkach – TURKUS i jego usługi

Wraz z rozwojem branży budowlanej, na nowoczesne rozwiązania i dynamiczny rozwój stawia jedna z suwalskich firm – TURKUS, która zajmuje się produkcją i dostarczaniem betonu towarowego oraz wykonywaniem posadzek przemysłowych. Zakres usług firmy TURKUS jest szeroki, co sprzyja realizacji inwestycji od domów jednorodzinnych z nowoczesną architekturą po duże, krajowe fabryki.

 

Każda osoba, która planuje lub realizuje budowę domu jednorodzinnego, ale również obiektów wielkokubaturowych w naszej okolicy i potrzebuje betonu towarowego lub posadzkowego w konkurencyjnej cenie, powinna zapoznać się z ofertą firmy TURKUS. Firma posiada ponad 26 lat doświadczenia pracy z betonem. Wytwórnia betonu firmy TURKUS znajduje się przy ulicy Brylantowej 10 w Specjalnej Suwalskiej Strefie Ekonomicznej. Firma na co dzień współpracuje z architektami z całego kraju, przez co realizuje coraz nowocześniejsze projekty.

 

Zakres usług firmy jest szeroki. Poza produkcją i dostawą betonu towarowego, firma TURKUS zajmuje się obsługą inwestycji, fachowym doradztwem, wykonawstwem posadzek betonowych i żywicznych oraz dróg i placów. Firma wykonywała posadzki betonowe w największych centrach logistycznych, obiektach przemysłowych i komercyjnych w kraju, a także inwestycje zlokalizowane na terenie suwalskiej strefy ekonomicznej. Spółka stale powiększa swoją flotę. W ostatnim czasie została zakupiona pompa z 36m wysięgnikiem, co ułatwi wiele realizacji. Na stronie internetowej jest zamieszczony kalkulator który umożliwia oszacowanie ilości potrzebnego betonu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, udając się do biura przy ulicy Brylantowej 10 lub poprzez kontakt telefoniczny 535 303 500 lub 535 303 520 oraz do odwiedzenia strony https://www.turkusbeton.pl, jak również fanpage’a na Facebooku.

 

Dodaj komentarz