Na co biblioteka, na co galeria, na co muzeum, na co teatr i na co filharmonia! W końcu suwalski lud jest spełniony kulturalnie! Więcej Zenka, więcej zapasów, więcej wyciskania ciężarów, więcej Renkiewicza!