PRALNIA DYWANÓW "ÓSEMKA" - EWA HARASIMOWICZ

ósemka
Informacje:

PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ.

Pralnia "ÓSEMKA" to pralnia z tradycją, jesteśmy z Państwem już 10 lat. Przez te wszystkie lata udoskonalaliśmy nasze metody prania dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych, skórzanych i samochodowych.


Uczestniczymy w szkoleniach i zapoznajemy się z fachową literaturą, unowocześniamy nasz park maszyn i środków, tak aby jakość usług była najwyższa.

Proces prania powinien być poprzedzony trzepaniem mechanicznym (maszynowym) lub ręcznie (w zależności od konstrukcji pranej powierzchni). Sam proces prania jest bardzo ważny, chodzi o to aby runo czyszczonej powierzchni było czyste, odzyskało barwę i strukturę jak najbardziej zbliżoną do stanu pierwotnego. NIE WOLNO PRZEMACZAĆ DYWANÓW, więc nasze dywany są lekko wilgotne i dosuszają się w krótkim czasie (nawet tego samego dnia) w specjalnej suszarni.

Pranie wspieramy nowoczesnym urządzeniem parowym, które zabija roztocza, jajeczka pasożytów, grzyby, bakterie, pleśnie. Można nimi również czyścić materace, wózki dziecięce, foteliki, torby, walizki. Meble tapicerowane i skórzane, jak również wykładziny przymocowane na stałe czyścimy w domu klienta.

ADRES PRALNI:
UL. SOSNOWA 17 (osiedle kolejowe),
16-400 Suwałki

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biur, hoteli.

Wystawiamy fakturę VAT.
Możliwość odbioru i dowozu dywanów. Zapraszamy. www.osemkaewaharasimowicz.suwalki.info

Kategoria ogłoszenia