TECHNOLOG

TECHNOLOG

PPHU Laktopol Sp. z o.o. zatrudni:

Technologa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności lub pokrewne, inżynieria chemiczna i procesowa);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie znanej na rynkach światowych;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość nabycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
  • Współpracę z firmami w kraju jak i zagranicą przy tworzeniu nowych produktów;
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach;
  • Możliwość wyjazdu na targi żywności krajowe jak i zagraniczne;
  • Kartę Mulitsport;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki:

  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w firmie: Produkcją, Laboratorium, Działem Handlu, Działem Jakości, Działem Logistyki Produkcji;
  • Prowadzenie prób nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta;
  • Przygotowywanie sprawozdań opartych na analizach z Laboratorium;
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji Technologicznej.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wyborem stanowiska można zostawić na portierni lub wysłać drogą mailową na adres: rekrutacja.suwalki@laktopol.com.pl

Więcej informacji pod nr tel. 87 565 96 49
Telefon  87 565 96 49
Email  rekrutacja.suwalki@laktopol.com.pl

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe (technologia żywności lub pokrewne, inżynieria chemiczna i procesowa);
•    Umiejętność pracy w zespole;
•    Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;
•    Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;
•    Bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office;

Oferujemy:

•    Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie znanej na rynkach światowych;
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
•    Możliwość nabycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
•    Współpracę z firmami w kraju jak i zagranicą przy tworzeniu nowych produktów;
•    Możliwość uczestnictwa w szkoleniach;
•    Możliwość wyjazdu na targi żywności krajowe jak i zagraniczne;
•    Kartę Mulitsport;
•    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki:

•    Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w firmie: Produkcją, Laboratorium, Działem Handlu, Działem Jakości, Działem Logistyki Produkcji;
•    Prowadzenie prób nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta;
•    Przygotowywanie sprawozdań opartych na analizach z Laboratorium;
•    Nadzór i prowadzenie dokumentacji Technologicznej.

Telefon
87 565 96 49
rekrutacja.suwalki@laktopol.com.pl

Kategoria ogłoszenia