SPEDYTOR-DYSPOZYTOR w transporcie międzynarodowym

mtd

Firma MTD Butkiewicz w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Podstawowe obowiązki stanowiska:

•    planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym
•    bieżąca kontrola przebiegu procesu transportowego i aktualizacja lokalizacji taboru – gwarantowanie opłacalności dedykowanej floty
•    gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z transportem oraz bieżące wyjaśnianie pojawiających sie anomalii
•    obsługa klienta w zakresie oferowania stawek, negocjowania, ustalania warunków transportu
•    pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami
•    sporządzanie raportów i analiza efektywności funkcjonowania transportu międzynarodowego
•    obsługa giełd transportowych

Wymagania:

•    mile widzenie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
•    swobodne poruszanie się na rynku klientów i przewoźników
•    komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
•    znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
•    znajomość programów komputerowych
•    umiejętność pracy pod presją czasu
•    zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

•    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy
•    umowę o pracę
•    pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
•    miejsce pracy: Biała Woda 46 Suwałki
•    pracę w młodym zgranym zespole

Formy kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV adres:
- KONTAKT : Michał Butkiewicz tel. 609 454 449 lub michal.butkiewicz@mtdbutkiewicz.pl

CV z dopiskiem:
Zgadzam się na przetwarzanie przez ,,Międzynarodowy Transport Drogowy Butkiewicz Ryszard" danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kategoria ogłoszenia