Specjalista ds. ochrony środowiska

Fabryka płyt wiórowych TANNE Sp. z o.o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Prowadzenie sprawozdawczości do odpowiednich organów np. GUS, EUDR
  • Uzupełnianie i sprawdzanie poprawności danych m.in. w systemie BDO
  • Współpraca przy prowadzeniu dokumentacji i audytów systemu KZR oraz innych systemów
  • Prowadzenie bazy niefinansowych danych środowiskowych i raportowanie wskaźników środowiskowych
  • Zlecanie i nadzorowanie okresowych pomiarów środowiskowych
  • Administrowanie bazami danych w zakresie ochrony środowiska
  • Zarządzanie danymi na potrzeby obowiązującej sprawozdawczości
  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji obowiązków z obszaru ochrony środowisk

Twój profil:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowiskowych procedur i systemów z obszaru ochrony środowiska
  • Znajomość przepisów prawa środowiskowego i obowiązujących norm dot. ochrony środowiska
  • Samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Proaktywna postawa – inicjowanie nowych rozwiązań
  • Mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Kategoria ogłoszenia