POSADZKARZ-PRACOWNIK BUDOWLANY-WYSOKIE ZAROBKI

turkus

Zatrudnimy:

Pracowników budowlanych do pracy przy wykonywaniu posadzek żywicznych.

Zadania:

- przygotowanie podłoża betonowego ;
- nakładanie poszczególnych warstw powłoki żywicznej ;
- uporządkowanie terenu wykonywanego zadania;
- umiejętność obsługi elektronarzędzi ;
- wykonywanie innych poleceń przełożonego;

Oczekiwania:

- dyspozycyjność ;
- umiejętność pracy w zespole ;
- doświadczenie w pracy na budowach ;
- mile widziane prawo jazdy kategorii B ;

Oferujemy :

- umowę o pracę  w stabilnej firmie
- pracę od zaraz , stałe zatrudnienie przez cały rok ;
- atrakcyjne zarobki ;
- praca w cyklu: 10-11dni pracy potem 3-4 dni wolne (przyjazd do Suwałk)
- w czasie pracy zapewniany zakwaterowanie i transport
- dodatek w postaci diety 30zł za dzień
- przyuczenie pracowników bez doświadczenia ;
- zapewniamy narzędzia i ubranie robocze ;
- możliwość awansu

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się nami

dzwoniąc pod numer : 533-634-000 lub napisz : hr@turkus.net.pl
                                           Biuro : Suwałki ul. Brylantowa 10

Kategoria ogłoszenia