Zatrzymali pedofila w Jeleniewie

Child Guard Unit Poland, pedofil Jeleniewo

Członkowie organizacji Child Guard Unit Poland zatrzymali w sobotę (13.02) w Jeleniewie mężczyznę, który chciał się spotkać z 12-latką, aby odbyć stosunek.

 

Child Guard Unit Poland to organizacja, której głównym celem jest zwalczanie procederu pedofilii w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. W minioną sobotę w mediach społecznościowych organizacja opublikowała film z zatrzymania mężczyzny w Jeleniewie w powiecie suwalskim. Mężczyzna wysyłał do dzieci zdjęcia pornograficzne oraz nauczał jak mają działać. Działaczom Child Guard Unit Poland udało się zatrzymać mężczyznę i przetrzymać do przyjazdu policji. W opublikowanym nagraniu przyznał się do kontaktowania się z dziećmi i świadomości, że jest to przestępstwo. Mężczyzna został przekazany policji i przebywa obecnie w areszcie.

 

Źródło: Child Guard Unit Poland

18 Komentarzy

Robert Grzybiński

15/02/2021

Prawdopodobnie samozwańczy szeryfowie, tzw. "łowcy pedofilów" udawali w sieci 12-latkę, więc domniemany pedofl nie wysyłał obsenicznych zdjęć dziecku tylko osobom dorosłym. Nie spotkał się z 12-latką, tylko z osobami dorosłymi, które wproadziły go w błąd co do swego wieku i tożsamości, co również nie jest karalne. Sami natomast tzw. "łowcy pedofilów" ocierają się w swoim wątpliwym moralnie postępowaniu o art. 24 kk - odpowiada jak za podżeganie, kto w celu skierowania przeciwko innej osobie postępowania karnego nakłania ją do popełnienia czynu zabronionego.
Dobry adwokat doprowadzi do uniewinienia potencjalnego pedofila, a nasi "szeryfowie" w osobnym postępowaniu mogą zostać skazani na solidne odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych, w tym publikację wizerunku.

Robert Grzybiński

16/02/2021

Dodane przez Rambo w odpowiedzi na

1. Nie bronię pedofili.
2. 8 letnie dziewczynki nie skarżą się w internecie "łowcom pedofili" a co najwyżej rodzicom, podobnie rodzice nie zwracają się o pomoć do  "łowców pedofili" a do policji. Skąd niby autorzy filmów mieli wiedzieć zawczasu jakie i komu filmy wysyłał ?
3. Nasi szeryfowie prowokują do popełniania przestępstwa, ale nie zgłaszają sprawy policji tylko bawią się w samosądy, "obywatelskie zatrzymania", nagrania i upublicznianie swoich wątpliwych moralnie dokonań. Robią to zapewne dla taniej sławy i z niskich pobudek.

Wyzwoliciel pedofili? I co z tego ze wprowadzili "uciesnionego czlowieka" w blad. Gdyby nie ustawka to serio moglby skrzywdzic dziecko. Co wtedy bys powiedzial idioto? Ze faktycznie na to sa paragrafy? Takie ludzkie smieci powinny byc tepione w zarodku, na pedofilie nir ma usprawiedliwienia. Bardzo dobrze ze sa organizacje robiace ustawki. Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie startowal z fujara do 12 latki. Tyle w temacie

Maniek

02/03/2021

Dodane przez Chybaciepoje**** w odpowiedzi na

Idąc tokiem twego myślenia lepiej upierdoliccccc ci rękę zanim coś ukradniesz...

Paweł

16/02/2021

Grzybiński ma rację, zbyt łatwo oceniamy człowieka a poza tym kto dał im prawo posługiwać się bezprawnie czyimś wizerunkiem

Gosc z tego filmu jakby mial troche rozumu( a widac ze ma cos z glowa) moglby pozwac ziomka co go nagrywa i udostepnia jego wizerunek. Nie wyplaci sie do konca zycia... wysylał zdjecia ale do podstawionej doroslej osoby wiec kazdy prawnik go uniewinni. Ta organizacja robi to dla lajków i rozglosu.niestety korzysci zadnych lapia gamoni z wiosek co to sa satrymi kawalerami z smartfonem i zalozonym profilem na fb i robia im podjazdy. Goscia trzeba leczyc to fakt ale sam sposób jego złapania jest do bani. 

Rafcio

16/02/2021

Wydaje mi się że osoby broniące pedofili bądź nawet potencjalnych ludzi którzy chcą spotkać się z dzieckiem w wiadomych sprawach są takimi samymi idiotami i wrzodem na zdrowym organizmie człowieka 

Maniek

02/03/2021

Dodane przez Rafcio w odpowiedzi na

Cienie też wydalić by się przydało za podobne uposledzenie 

Slowianin

12/03/2021

Dodane przez Rafcio w odpowiedzi na

Normalny mezczyzna ma pociag sexualny do kobiet nie do dzieci mezczyzn psow trupow.Dobra robota nie wyobrazam sobie zeby spotkal jakies zagubione dziecko.pedofil w sutannie rezyser filmowy harcerz nauczyciel to zgnilizna ktora nalezy wypalac ogniem !!!

Dodaj komentarz