MONTAŻYSTA

MONTAŻYSTA

Jesteśmy producentem systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTAŻYSTA

Zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji okien,
  • Realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami,

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Sumienność, dokładność, precyzyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, w miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport o Medicover, grupowego ubezpieczenia na życie i ZFŚS.

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: kadry@decco.eu z dopiskiem „Montażysta”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECCO S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.”
Informujemy, że Administratorem danych jest Decco S.A. z siedzibą w Warszawie 04-611 przy ul. V Poprzecznej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzane 3 miesiące od dnia złożenia aplikacji. Pełna informacja znajduje się na stronie http://www.decco.eu/rekrutacja.pdf