Pomocnik stolarni

Producent okien i drzwi drewnianych firma BARTYN Sp. z o.o. w Suwałkach zatrudni:

Pomocnika stolarni (mile widziana osoba z doświadczeniem)

Zakres zadań:

  • montaż i składanie elementów drewnianych według wytycznych stolarza
  • pomoc przy cięciu i frezowaniu drewna za pomocą odpowiednich narzędzi

Oczekujemy:

  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowania oraz otwartości na zdobywanie nowych kwalifikacji
  • precyzji i sprawności manualnej
  • znajomości narzędzi i maszyn
  • przestrzegania przepisów BHP
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe (np. wykształcenie zawodowe) oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujmy:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • system premiowania (premia za jakość)
  • szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

Okres próbny:

  • 3 miesiące (potwierdzenie kwalifikacji i możliwości zawodowych)

Miejsce pracy: Suwałki, ul. Brylantowa 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek – piątek od 06.00 do 14.00
  • sobota*/niedziela – dni wolne

*w niektórych przypadkach sobota może być pracująca. Zależy to od ilości zamówień i terminów końcowych. Średnio w miesiącu są 1-2 soboty pracujące. Wtedy godziny pracy są od 06.00 do 12.00 i wynagrodzenie jest liczone + 50% do stawki.

W CV prosimy o zamieszczeniu poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji firmy BARTYN Sp. z o.o.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kategoria ogłoszenia