Kierownik budowy

      Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy - Suwałki

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Udział w odbiorach prowadzonych przez Nadzór Budowlany, Straż Pożarną itd. , ukończonych  inwestycji
  • Współpraca z biurami projektowymi
  • Wykonywanie odbiorów częściowych i końcowych ,obmiarów robót i rozliczania z wykonawcami
  • Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP
  • Dbanie o jakość prac na budowie oraz o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia budowlane
  • Umiejętności egzekwowania zadań i organizacji pracy
  • Samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych
  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad)
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
  • Udział w rozwijających i nowoczesnych projektach budowlanych
  • Rozwój zawodowy i szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy adekwatne do zakresu pracy i kompetencji pracownika
  • Samochód do użytku służbowego

                                       Prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres:                                              rekrutacje@racis.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Racis       Development Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Ks. J.J. Zawadzkiego 5 lok. 4